DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK

TOP 5

17 stycznia 2018
Google udostępnia wyszukiwanie wielu elementów, w tym także grafiki, która obecnie niejednokrotnie pojawia się w propozycjach wyników na głównej stronie wyszukiwarki pod wynikami sponsorowanymi, a nad wynikami tekstowymi.   Przykład: Jak
30 listopada 2017
Obecnie strona internetowa dla każdej firmy, jest jej integralnym elementem. Niestety minęły już czasy, kiedy to już samo jej posiadanie miało jakieś znaczenie. Dzisiaj o istnieniu marki można mówić dopiero
21 listopada 2017
Pliki wideo coraz częściej wzbogacają różne projekty, w tym strony internetowe, czyniąc je bardziej dynamicznymi i nowoczesnymi.   Poniżej przygotowana przez nas lista wybranych serwisów z bazami darmowych plików wideo do
14 listopada 2017
Konta społecznościowe są coraz istotniejszym elementem prowadzenia biznesu w Internecie, dlatego tak ważne jest, aby wyglądały profesjonalnie. Dużą rolę odgrywają przygotowane grafiki użyte w profilu i nagłówku.   Poniżej prezentujemy zalecane
13 października 2017
Zdjęcia i grafika są jednym z najważniejszych elementów budowania wizerunku firmy. Wykorzystywane są bowiem zarówno na stronie internetowej, blogach, wszelkich materiałach reklamowych o większym, czy mniejszym formacie.   Poniżej lista 10
grafika w oczach wyszukiwarki Google
21/11/17

Pliki wideo coraz częściej wzbogacają różne projekty, w tym strony internetowe, czyniąc je bardziej dynamicznymi i nowoczesnymi.

 

Poniżej przygotowana przez nas lista wybranych serwisów z bazami darmowych plików wideo do wykorzystania komercyjnego lub prywatnego.

Zachęcamy do korzystania.

 

Jeśli macie swoje propozycje, których nie uwzględniliśmy – piszcie o nich w komentarzach pod wpisem.

 

 

VIDEOS PEXELS

https://videos.pexels.com/

- wyszukiwarka plików wideo na licencji CC0 (bezpłatnie do dowolnego wykorzystania: osobistego lub komercyjnego, bez konieczności przypisania autora). Pliki do pobrania bez konieczności rejestracji.

 

 

COVERR

http://www.coverr.co/

- bezpłatne pliki wideo z podziałem na popularne kategorie, na licencji CC0. Bardzo dobra jakość filmów systematycznie uzupełnianych (co tydzień pojawia się 7 nowych). Pliki pobierzecie bez konieczności rejestracji w serwisie.

 

 

VIDEEZY

https://www.videezy.com/

- wyszukiwarka dobrej jakości plików wideo, na różnych licencjach, najczęściej na CC BY (konieczność wskazania autora), dlatego należy każdą sprawdzać.  Możliwość pobrania bez konieczności rejestracji.

 

 

CLIPCANVAS

http://www.clipcanvas.com/free-footage

- bardzo dobrej jakości pliki do wykorzystania komercyjnego i prywatnego,  głównie płatna baza, jednak znajduje się sekcja z całkowicie bezpłatnymi plikami (do której kieruje nasz link). Konieczna rejestracja w serwisie, aby pobrać plik.

 

 

VIDEVO

http://www.videvo.net/

- bezpłatna baza plików wideo do dowolnego wykorzystania bez konieczności wskazania autora. Dostępna zarówno wyszukiwarka, jak i kategorie. Pliki można pobrać bez konieczności rejestracji.

 

 

CUTE STOCK FOOTAGE

http://www.cutestockfootage.com/

- wyszukiwarka dobrej jakości darmowych plików, większość na licencji z koniecznością wskazania autora (preferowane podanie linku). W serwisie znajdują się również płatne pliki. Pliki można pobrać bez konieczności rejestracji.

 

 

Bezpłatne pliki wideo

© 2018 Wirtualny-Marketing.com

wykonanie: projekty-graficzne-online.pl