DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK

TOP 5

17 stycznia 2018
Google udostępnia wyszukiwanie wielu elementów, w tym także grafiki, która obecnie niejednokrotnie pojawia się w propozycjach wyników na głównej stronie wyszukiwarki pod wynikami sponsorowanymi, a nad wynikami tekstowymi.   Przykład: Jak
30 listopada 2017
Obecnie strona internetowa dla każdej firmy, jest jej integralnym elementem. Niestety minęły już czasy, kiedy to już samo jej posiadanie miało jakieś znaczenie. Dzisiaj o istnieniu marki można mówić dopiero
21 listopada 2017
Pliki wideo coraz częściej wzbogacają różne projekty, w tym strony internetowe, czyniąc je bardziej dynamicznymi i nowoczesnymi.   Poniżej przygotowana przez nas lista wybranych serwisów z bazami darmowych plików wideo do
14 listopada 2017
Konta społecznościowe są coraz istotniejszym elementem prowadzenia biznesu w Internecie, dlatego tak ważne jest, aby wyglądały profesjonalnie. Dużą rolę odgrywają przygotowane grafiki użyte w profilu i nagłówku.   Poniżej prezentujemy zalecane
13 października 2017
Zdjęcia i grafika są jednym z najważniejszych elementów budowania wizerunku firmy. Wykorzystywane są bowiem zarówno na stronie internetowej, blogach, wszelkich materiałach reklamowych o większym, czy mniejszym formacie.   Poniżej lista 10
designed by Mindandi - Freepik.com
28/08/17

W chwili obecnej nie wystarczy już najpiękniejsza strona internetowa aby zdobywać klientów i w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości Internetu. Równie ważne jest pokazanie tej strony potencjalnym klientom.

Internauci poszukując informacji na dany temat w wyszukiwarce Google, najczęściej przeglądają wyniki jedynie z pierwszej strony. Niezwykle ważne jest więc, aby Państwa strona internetowa pojawiała się na jak najwyższej pozycji pod słowami kluczowymi związanymi z profilem działalności Państwa firmy.

Tylko uzyskanie odpowiednio wysokiej pozycji w indeksie najważniejszych wyszukiwarek daje gwarancję odwiedzalności serwisu internetowego i tego, że to właśnie do Państwa trafi potencjalny Klient.

Jak bardzo trudno jest zdecydować się na firmę pozycjonerską – z pewnością nie jedna osoba już się przekonała.

Jedno z najbardziej znanych już narzędzi służących do podbijania naszych domen w wynikach wyszukiwarek internetowych, jakim jest pozycjonowanie – szybko opanowało rynek reklamowy. W gąszczu różnych reklam internetowych przyjdzie nam dokonywać wyboru tej najwłaściwszej, najskuteczniejszej i najbardziej elastycznej (pobożne nasze życzenie). A to nie lada wyzwanie – jak dla laika w tej dziedzinie.
 


Na czym polega pozycjonowanie?
 

Pozycjonowanie to zespół złożonych czynności mających na celu podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.
Pozycjonowanie to żmudne zajęcie i jest to proces wymagający czasu.
Zazwyczaj trwa ok. 4-6 miesięcy, ale efekty często widoczne są już w ciągu tego czasu.
 


Jak wybrać firmę?...
 

Pozycjonerzy  przez cały czas trwania umowy pracują nad tym, by Państwa strona systematycznie podnosiła swoją pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Dlatego tak ważna jest decyzja o wyborze profesjonalnej i uczciwej firmy, która się tym zajmie.

Bardzo często spotykane jest stosowanie przez firmy pozycjonerskie nieuczciwych technik, które mogą wykluczyć na dobre Państwa serwis z indeksowania w wyszukiwarkach internetowych.

Często z dobrym przygotowaniem osoba zajmująca się pozycjonowaniem – dokłada wszelkich starań, wykonuje całe mnóstwo różnych działań, mających na celu spowodowanie zamierzonego celu – czyli znalezienie się danej domeny na 1 stronie (w TOP10 i TOP5) wyszukiwarki internetowej.

Nie zawsze można liczyć na takie szczęście, szczególnie gdy wybiera się jedną z największych agencji.

Grube ryby z branży SEO nie są jednak w stanie poświęcić dostatecznej ilości czasu każdemu klientowi w celu dogłębnej analizy i ciągłego monitoringu skuteczności pozycjonowania. To jest jednak domeną firm mniejszych – równie profesjonalnych, które nie zabiegają o setki podpisanych umów, z których część wygaśnie śmiercią naturalną ze względu na brak wyników. Firmy te rzeczywiście pomagają budować Twój biznes, zaistnieć w Internecie, dokładają wszelkich starań, by współpraca z Klientem stała się długofalowa, a nie była tylko krótkoterminowym epizodem.

 

Pozycjonowanie - na czym polega i komu zlecić

© 2018 Wirtualny-Marketing.com

wykonanie: projekty-graficzne-online.pl